05/06/2026
Eile oli nii 🙂
Et mis siis oli?
Raamatukogu kinoklubi tuli kokku. Vaatasime Indrek Spungini filmi "Õnn on elada me maal".
Ja viimased lahkujad said autoriga fotoseansi 😀
Filmist ka.
Pagana hea film.
Jutt, mida filmis räägitakse - väga huvitav.
Indreku kirjutatud vahetekstid - ülihead, üks repliik vaimukam kui teine.
Lavastatud stseenid, kus Indrek mängib miilitsat - Indrek, parima meesnäitleja auhind EFTA galal on sinu 😀
Montaaž - lihtsalt parim. Edu sellele filmile, rahvusvahelist!
Väga hea on ka Indreku juba 2018 tehtud film "Enam kui elu" - Freddyst, Freddy Grenzmannist. See on Jupiteris täitsa saadav, link kommentaariumis.
Indrek, tuhat tänu tulemast 👍