Estonian Embassy in Helsinki

Estonian Embassy in Helsinki Yhteystiedot, kartta ja reittiohjeet, yhteydenottolomake, aukioloajat, palvelut, arvostelut, kuvat, videot ja ilmoitukset Estonian Embassy in Helsinki, Julkishallinnollinen organisaatio, Porkkalankatu 22A, Helsinki :ltä.
(22)

Avaa kuten tavallisesti

Uus pass jutustab loo EestimaastPolitsei- ja Piirivalveamet alustab 2021. aasta alguses uute passide väljaandmist. Passi...
21/12/2020
Eesti Vabariigi reisidokumendid 2021

Uus pass jutustab loo Eestimaast
Politsei- ja Piirivalveamet alustab 2021. aasta alguses uute passide väljaandmist. Passide kujunduses on tähtsal kohal Eestimaa loodus ja Eestile omased elemendid, mis jutustavad loo meie riigist. Uuenduslikult on ka passi turvaelemendid põimitud kujunduse osaks.

Uue passi kujunduses on kasutatud traditsioonilisi Eestit iseloomustavaid elemente. „Näiteks leiab reisidokumentidest riigi vapi, Eesti rahvuslinnu suitsupääsukese, rahvuspuu tamme ning rahvuslooma hundi,“ rääkis PPA identiteedi ja staatuse büroo peaekspert Eliisa Sau.

Passi sisekaantel on kujutatud rannikuäärt ja tasast merd, mis piiritleb Eestimaad. Passi sisulehed iseloomustavad aga paksu Eesti metsa, kus elavad erinevad loomad ja linnud. Osad passis olevad turvaelemendid on silmaga nähtavad, mõned sõrmega kombatavad ja muist neist on näha üksnes erivalguses või luubiga. „Silmaga näeb loodusfotosid ning Eesti metsades elavate lindude ja loomade - halljänese, hundi, karu, metssea, põdra, ilvese, kassikaku ja merikotka pilte. Sõrmega on kombatavad merelained, rändrahnud ning metsa muster,“ sõnas Sau.

Uurides passi hoolikalt luubiga, võib näha väikeses kirjas Eesti kauneimaid lauseid, mis samuti haakuvad kujundusega. Näiteks:
- hundi juures „KUULA KALLIS KUIDAS KOHISEVAD PUUD“
- metssea juures „MAHLAKAS JÕHVIKAS MAITSES SOISEL KALDAL HÄÄ“
- ilvese juures „KÕRV PUHKAB KUI ON MEIE ÜMBER VAIKUS“
- põdra juures „TUULEIIL HIILIS HILISSÜGISEL HAAVIKUS“
- karu juures „EESTI METS ON ILUS“
- halljänese juures „PÕLLUL KÕLAS PÄÄSULAUL“

Erivalguses muutub pass öiseks Eestimaaks, kus elavneb loodus. „UV-valguses ilmuvad passi kaanele vihmapiisad ning sisekaanel kujutatud rahulik meri hakkab lainetama. Lainetesse omakorda on peidetud lause „MERI TUULETA ON HARVA,“ mida näeb samuti üksnes erivalguses. Siselehtedel tuleb esile öine tähistaevas ja mets, milles on laused „ÖISE TAEVA TÄHED NÄITAVAD TEED“ ja „TAEVA LÕI SILLERDAMA KIRGAS TÄHEÖÖ“. Samuti ilmub taevasse kaheksa erinevat kuu faasi, virmalised ning üle pimeda metsa lendav öökull,“ rääkis Sau.

Politsei- ja Piirivalveamet alustab uute passide väljaandmist 1. jaanuaril 2021. Sellega seoses on 17.12.2020-11.01.2021 peatatud kiirpasside väljaandmine.

Passitaotlust saab kiiremini ja viis eurot soodsamalt esitada politsei iseteeninduses aadressil iseteenindus.politsei.ee. Sõrmejälgi ei pea uuesti andma, kui nende andmisest on möödunud vähem kui kuus aastat. Valminud dokumendile järele tulemiseks soovitab politsei eelnevalt broneerida aeg aadressil broneering.politsei.ee

Vt videot: https://www.youtube.com/watch?v=FMV5jgdrD6E&feature=youtu.be

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 18. detsembri seisuga Alates esmaspäevast, 21. detsembrist keht...
18/12/2020

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 18. detsembri seisuga

Alates esmaspäevast, 21. detsembrist kehtib 10-päevane liikumisvabaduse piirang järgmistest Euroopa riikidest Eestisse saabujatele: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu*, Liechtenstein, Luksemburg, Läti*, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Soome*, Šveits, Taani, Tšehhi, Ungari ja Ühendkuningriik. Vatikani näitaja on 0, kuid sealt Itaalia kaudu Eestisse reisides kehtib samuti 10 päeva pikkune liikumisvabaduse piirang.

Liikumisvabaduse piirang ja testinõue ei rakendu Islandilt tulles.

Alates esmaspäevast, 21. detsembrist ei laiene liikumispiirang neile inimestele, kes saabuvad Eestisse Euroopa Liidu ja Euroopa majanduspiirkonna ja Schengeni ala riigist, mille nakatumisnäitaja on alla 50 inimese 100 000 elaniku kohta.

Piirmäär vaadatakse üle kord nädalas reedeti ja uus piirmäär jõustub sellele järgnevast esmaspäevast.
* Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele 282 ei kohaldata liikumisvabaduse piirangut haiguse tunnusteta isikute kohta, kes on viimase 14 päeva jooksul viibinud Leedu, Läti või Soome territooriumil ning saabunud Leedust, Lätist või Soomest Eestisse, juhtudel kui:
(1) isik on teinud mitte enne kui 48 tundi enne Eestisse saabumist koroonaviiruse testi, mille tulemus on negatiivne. Eestist nimetatud riikidesse reisides ning Eestisse tagasi tulles võib koroonaviiruse testi teha ka Eestis ja negatiivse tulemuse korral naasta tavapärase elu juurde. Testi tulemuse teada saamiseni peab püsima eneseisolatsioonis.
(2) isiku Eestisse saabumise eesmärk on töötamine, õppimine, tervishoiuteenuse saamine, perekondlikud sündmused või transiit. Eelpool nimetatud põhjustel ei ole enne Eestisse saabumist kohustust koroonaviiruse testi tegemiseks.

Teave riikide ja liikumispiirangute kohta neist riikidest saabujatele asub välisministeeriumi lehel: https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saab...

Koroonaviiruse ja liikumispiirangute kohta on võimalik lisainformatsiooni leida lehelt Kriis.ee: https://kkk.kriis.ee/ või küsida riigi infotelefonilt 1247 (välismaalt helistades +372 600 1247).

Lisainfo:
välisministeerium
avalike suhete osakond
[email protected]

🇪🇪 🇬🇧Homme, 16.12 kl 14.00 toimub Eesti ja Araabia Ühendemiraatide koostöös korraldatud virtuaalne ärifoorum #GlobalBusi...
15/12/2020
Global Business Summit - Digital transformation to fight COVID-19

🇪🇪 🇬🇧
Homme, 16.12 kl 14.00 toimub Eesti ja Araabia Ühendemiraatide koostöös korraldatud virtuaalne ärifoorum #GlobalBusinessSummit. Ürituse eesmärk on tuua kokku era- ja avalik sektor, et kiirendada digipööret COVID-19 vastases võitluses.
Ärifoorumi avavad Eesti välisminister Urmas Reinsalu ning Araabia Ühendemiraatide välis- ja rahvusvahelise koostöö minister tema kõrgus šeik Abdullah bin Zayed Al Nahyan.

Konverentsil esinevad sõnavõttudega ka Suurbritannia endine peaminister Tony Blair, endine president Toomas Hendrik Ilves, Maailma Terviseorganisatsiooni peadirektor Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus ning veel mitmed eksperdid. Ärifoorumil osalevad riigid tutvustavad enda parimaid innovatsioonilahendusi võitluses koroonapandeemiaga.

Kogu üritus on otseülekandes vaadatav algusega kell 14.00.
Lisainfo ning ülekanne: https://globalbusinesssummit.online

🇬🇧

The Global Business Summit is an initiative by Estonia and the United Arab Emirates to bring the world’s governments and businesses together to digitally transform the new reality we live in today. It is an opportunity for participating UN Member States to showcases their most innovative digital solutions in the fight against COVID-19. The Global Business Summit is a virtual live event which will begin with an opening ceremony followed by summit sector events (e-Health, e-Education, e-Governance & Cybersecurity, Agriculture, Smart Cities & Logistics, Finance & Manufacturing).
Join us virtually on 16 December, 2020 at 12:00 GMT. Tune in to watch the countries experiences first hand and to see videos of digital transformation and the possibilities it creates from across the world.

An initiative by Estonia and the United Arab Emirates to bring the world’s governments and businesses together.

15/12/2020
Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium

Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium

Meie esimene aasta ÜRO Julgeolekunõukogus hakkab läbi saama. Hoolimata keerulisest aastast on Eesti näidanud, et väikeriigil saab maailma kriisidiplomaatia keskmes olla mõju.
Mis on olnud seni meie suurimad saavutused? Milliste ootuste ja lootustega läheme vastu uuele aastale? Mida üldse annab Eestile koht Julgeolekunõukogu laua taga?
Ülevaate annavad Tallinnast välisminister Urmas Reinsalu ja New Yorgist Eesti alaline esindaja ÜRO juures suursaadik Sven Jürgenson.

14/12/2020
Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium

Homme, 15.12 kl 15.00 on võimalik kuulata ülevaadet sellest, kuidas Eesti on ÜRO Julgeolekunõukogus tegutsenud. Mis on selle esimese aasta võlud ja vaevad, tulemused ja edasised väljavaated. Tulge vaatama ja kuulama!

Meie esimene aasta ÜRO Julgeolekunõukogus hakkab läbi saama. Hoolimata keerulisest aastast on Eesti näidanud, et väikeriigil saab maailma kriisidiplomaatia keskmes olla mõju.
Mis on olnud seni meie suurimad saavutused? Milliste ootuste ja lootustega läheme vastu uuele aastale? Mida üldse annab Eestile koht Julgeolekunõukogu laua taga?
Ülevaate annavad Tallinnast välisminister Urmas Reinsalu ja New Yorgist Eesti alaline esindaja ÜRO juures suursaadik Sven Jürgenson.

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 11. detsembri seisuga.Alates esmaspäevast, 14. detsembrist keht...
11/12/2020

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 11. detsembri seisuga.

Alates esmaspäevast, 14. detsembrist kehtib 10-päevane liikumisvabaduse piirang järgmistest Euroopa riikidest Eestisse saabujatele: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Island, Kreeka, Küpros, Leedu*, Liechtenstein, Luksemburg, Läti*, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Soome*, Šveits, Taani, Tšehhi, Ungari ja Ühendkuningriik. Vatikani näitaja on 0, kuid sealt Itaalia kaudu Eestisse reisides kehtib samuti 10-päevane liikumisvabaduse piirang.

* Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele 282 ei kohaldata liikumisvabaduse piirangut haiguse tunnusteta isikute kohta, kes on viimase 10 päeva jooksul viibinud Leedu, Läti või Soome territooriumil ning saabunud Leedust, Lätist või Soomest Eestisse, juhtudel kui:
(1) isik on teinud mitte enne kui 48 tundi enne Eestisse saabumist koroonaviiruse testi, mille tulemus on negatiivne. Eestist nimetatud riikidesse reisides ning Eestisse tagasi tulles võib koroonaviiruse testi teha ka Eestis ja negatiivse tulemuse korral naasta tavapärase elu juurde. Testi tulemuse teada saamiseni peab püsima eneseisolatsioonis.
(2) isiku Eestisse saabumise eesmärk on töötamine, õppimine, tervishoiuteenuse saamine, perekondlikud sündmused või transiit. Eelpool nimetatud põhjustel ei ole enne Eestisse saabumist kohustust koroonaviiruse testi tegemiseks.

Teave riikide ja liikumispiirangute kohta neist riikidest saabujatele asub välisministeeriumi lehel: https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saab...

Liikumispiirang ei laiene neile inimestele, kes saabuvad Eestisse Euroopa Liidu ja Euroopa majanduspiirkonna ning Schengeni ala riigist, mille nakatumisnäitaja on alla 50 inimese 100 000 elaniku kohta.

Koroonaviiruse ja liikumispiirangute kohta on võimalik lisainformatsiooni leida lehelt Kriis.ee: https://kkk.kriis.ee/ või küsida riigi infotelefonilt 1247 (välismaalt helistades +372 600 1247).

Lisainfo:
välisministeerium
avalike suhete osakond
[email protected]

Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium
10/12/2020

Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium

🤝GLOBAL BUSINESS SUMMIT🤝
📣Täna avaldame järgmised esinejad 16. detsembri ärifoorumil.

Meil on hea meel avaldada, et globaalsest olukorrast #COVID19 ajal räägib üritusel Suurbritannia endine peaminister Tony Blair.

Era- ning avaliku sektori koostööst innovatsiooni loomes räägib IT-visionäär Taavi Kotka.

📌 Vaata üritust otse: https://globalbusinesssummit.online/
#GlobalBusinessSummit
#GBS2020

10/12/2020
Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium

🇪🇪🇫🇮🇬🇧
Täna tähistame inimõiguste päeva #HumanRightsDay 2020. Inimõiguste eest seismine on ka Eesti välispoliitika üks alustalasid.

Kas teadsid, et:
- Inimõiguste ülddeklaratsioon on maailmas enim tõlgitud dokument ning kättesaadav rohkem kui 500 keeles.
- Koos Ühendkuningriigi ja teiste partneritega osaleb Eesti algatuses "See on demokraatia". Uuri lähemalt: https://thisisdemocracy.campaign.gov.uk/
- Inimõiguste saadiku on ametisse nimetanud 9 Euroopa riiki, nende hulgas ka Eesti.
https://www.facebook.com/valismin/videos/810866843036127

🇫🇮
Tänään vietetään ihmisoikeuksien päivää #HumanRightsDay 2020. Myös Viron ulkopolitiikan perustana on ihmisoikeuksien suojelu.
Tiesitkö, että:
- YK:n ihmisoikeuksien yleismaailmallinen julistus on maailman eniten käännetty asiakirja, joka on saatavilla yli 500:lla eri kielellä.
- Yhdessä Yhdistyneen kuningaskunnan ja muiden yhteistyökumppaneiden kanssa Viro osallistuu Tämä on demokratia aloitteeseen. Katso lisää: https://thisisdemocracy.campaign.gov.uk/
- Ihmisoikeuslähettiläitä tehtäviinsä on nimittänyt yhdeksän Euroopan valtiota, mukaan lukien Viro.
https://www.facebook.com/valismin/videos/810866843036127

🇬🇧

Today we are celebrating #HumanRightsDay 2020. Upholding human rights is one of the pillars of Estonia’s foreign policy.

Did you know?
- The Universal Declaration of Human Rights is the most translated document in the world that has been translated into more than 500 languages.
- Together with the United Kingdom and other partners, Estonia is participating in the This Is Democracy initiative. Find out more: https://thisisdemocracy.campaign.gov.uk/
- From this autumn, Estonia has an ambassador at large for human rights.

https://www.facebook.com/valismin/videos/810866843036127

Täna tähistame inimõiguste päeva. 🤗

Inimõigused kuuluvad meile kõigile, aga mitte kõigil maailmas ei ole võimalik neid täies mahus nautida. Selleks, et inimõigusi kaitsta, peab olema hoitud ka demokraatia.

Inimõiguste eest seismine on ka üks Eesti välispoliitika alustalasid.

Kas teadsid, et:

🧑 Inimõiguste ülddeklaratsioon on maailmas enim tõlgitud dokument, mis on tõlgitud enam kui 500 keelde. Vaata Eesti koolinoorte mõtteid deklaratsiooni 70. aastapäeval kaks aastat tagasi: http://uro70.humanrightsestonia.ee/
🧑 Eestil on sellest sügisest inimõiguste saadik. Tema esindab Eestit inimõigustega seotud rahvusvaheliselt kohtumistel, et aidata kaitsta inimeste põhiõigusi üle maailma ja ennetada nende rikkumisi. Kokku on eraldi inimõiguste saadik üheksal Euroopa riigil.
🧑 Koos Ühendkuningriigi ja teiste partneritega osaleb Eesti algatuses "See on demokraatia". Uuri lähemalt: https://thisisdemocracy.campaign.gov.uk/

#BeHeard #RäägiKaasa

Õde-venda Miina Järvi (viiul) ja Mihkel Järvi (klaver) kontserdisalvestus  on pühendatud Jean Sibeliuse 155. sünniaastap...
08/12/2020
Ainola – Aino ja Jean Sibeliuksen koti

Õde-venda Miina Järvi (viiul) ja Mihkel Järvi (klaver) kontserdisalvestus on pühendatud Jean Sibeliuse 155. sünniaastapäevale ja soome muusika päevale.

Salvestus on tehtud Järvenpääl Sibeliuse majamuuseumis Ainolas ja see on vaadatav muuseumi kodulehel alaetes 8.12. kell 18 kuni 8.01.2021. Ettekandele tuleb Sibeliuse looming ning Arvo Pärdi “Peegel peeglis”.

Aino ja Jean Sibeliuksen koti Ainola juhlistaa Jean Sibeliuksen syntymäpäivää ja suomalaisen musiikin päivää julkaisemalla 8.12.2020 kello 18.00 Ainolan salissa tehdyn konserttitaltioinnin.

Miina ja Mihkel Järvi soittavat Sibeliuksen musiikkia viululle ja pianolle sekä Arvo Pärtin teoksen Spiegel im Spiegel. Konsertti on katsottavissa Ainolan kotisivulla 8.1.2021 saakka ja sen jälkeen saatavissa museon youtube-kanavalla.

#suomalaisenmusiikinpäivä #sibelius #arvopärt
#ainola

http://www.ainola.fi/

Juhlistamme Jean Sibeliuksen syntymäpäivää  ja suomalaisen musiikin päivää julkaisemalla 8.12.2020 kello 18.00 Ainolan salissa tehdyn konserttitaltioinnin.

Eestikeelse Hariduse Selts kuulutab välja kirjutamisvõistluse Soomes elavatele eestikeelsetele ja Eestis elavatele soome...
08/12/2020
Kirjutamisvõistlus “Meie elu rikkus”

Eestikeelse Hariduse Selts kuulutab välja kirjutamisvõistluse Soomes elavatele eestikeelsetele ja Eestis elavatele soome emakeelega lastele ja noortele.

Sel aastal on teemaks "Meie elu rikkus" ja tööd tuleb esitada eesti keeles 12. veebruariks 2021.
Infot võistluse kohta jagatakse eesti keele õpetajate kaudu, kuid väga oodatud on ka nende laste ja noorte tööd, kes oma emakeele tundides ei käi.

Kuulutame välja traditsioonilise kirjutamisvõistluse Soomes elavatele eestikeelsetele lastele ja Eestis elavatele soome emakeelega lastele (põhikool ja gümnaasium). Ootame igalt õpetajalt maksimaal…

Hyvää itsenäisyyspäivää, rakkaat ystävät ja naapurit, sydämelliset onnittelut teille kaikille! Eläköön Suomi!
06/12/2020

Hyvää itsenäisyyspäivää, rakkaat ystävät ja naapurit, sydämelliset onnittelut teille kaikille! Eläköön Suomi!

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 4. detsembri seisugaTuginedes koroonaviiruse nakatunute suhtarv...
04/12/2020

Riikide ja liikumispiirangute teave Eestisse saabujatele 4. detsembri seisuga

Tuginedes koroonaviiruse nakatunute suhtarvule kehtib alates esmaspäevast, 7. detsembrist 10-päevane liikumisvabaduse piirang järgmistest Euroopa riikidest Eestisse saabujatele: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Island, Kreeka, Küpros, Leedu*, Liechtenstein, Luksemburg, Läti*, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Soome*, Šveits, Taani, Tšehhi, Ungari ja Ühendkuningriik. Vatikani näitaja on 0, kuid sealt Itaalia kaudu Eestisse reisides kehtib samuti 10 päeva pikkune liikumisvabaduse piirang.

* Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele 282 ei kohaldata liikumisvabaduse piirangut neile haigustunnusteta isikutele, kes on viimase 10 päeva jooksul viibinud Leedu, Läti või Soome territooriumil ning saabunud Leedust, Lätist või Soomest Eestisse, juhtudel kui:
(1) isik on teinud mitte enne kui 48 tundi enne Eestisse saabumist koroonaviiruse testi, mille tulemus on negatiivne. Eestist nimetatud riikidesse reisides ning Eestisse tagasi tulles võib koroonaviiruse testi teha ka Eestis ja negatiivse tulemuse korral naasta tavapärase elu juurde. Testi tulemuse teada saamiseni peab püsima eneseisolatsioonis.
(2) isiku Eestisse saabumise eesmärk on töötamine, õppimine, tervishoiuteenuse saamine, perekondlikud sündmused või transiit. Eelpool nimetatud põhjustel ei ole enne Eestisse saabumist kohustust koroonaviiruse testi tegemiseks.

Liikumispiirang ei laiene neile inimestele, kes saabuvad Eestisse Euroopa Liidu ja Euroopa majanduspiirkonna ja Schengeni ala riigist, mille nakatumisnäitaja on alla 50 inimese 100 000 elaniku kohta.

Teave riikide ja liikumispiirangute kohta neist riikidest saabujatele asub välisministeeriumi lehel: https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saab...

Koroonaviiruse ja liikumispiirangute kohta on võimalik lisainformatsiooni leida ka lehelt Kriis.ee: https://kkk.kriis.ee/ või küsida riigi infotelefonilt 1247 (välismaalt helistades +372 600 1247).

Lisainfo:
välisministeerium
avalike suhete osakond
[email protected]

Osoite

Porkkalankatu 22A
Helsinki
00180

Metro: Ruoholahti

Hälytykset

Tiedä ensimmäisenä ja anna meille oikeus lähettää sinulle sähköpostitse uutisia ja promootioita Estonian Embassy in Helsinki :ltä. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua milloin tahansa.

Ota Yhteyttä Yritys

Lähetä viesti Estonian Embassy in Helsinki :lle:

Videot

Lähellä hallituksen palvelut


Kommentit

Tere Tulemast Härra Suursaadik Sven Sakko!
Fxr🐎🤨🙁😌😴😓😓
please visit www.visvaruban.blogspot.com; read the story of request to international society: thanking u
Vilpitön onittelu Virolle.
Palju Onnea Eesti - Lämpimät onnittelut 100 vuotiaalle Virolle!❤️
Sydämelliset onnitteluni 100-vuotiaalle Virolle. Vapaus!
Tervetuloa vironkielisen Pelastetaan äiti - Päästame ema - näytelmän ensi-iltaan! Kaapelitehtalla Tuglas-seuran Martin markkinoiden Lastensalissa nähdään lauantaina 18.11. kello 12:30 ja 16:30 Quo Vadis -teatterin menestysnäytelmän Pelastetaan äiti vironkielinen ensiesitys. Näytelmä käsittelee vanhempien läsnäolon katoamista ilman sanan “masennus” mainintaa. Näyttelijä kuljettaa katsojat kymmenen roolinsa kautta kotoa autiomaahan, merelle ja vuorille. Taikatemppumaista kekseliäisyyttä, vauhtia ja taituruutta sisältävä esitys tarjoaa pohdiskeltavaa ja vahvoja elämyksiä myös lasten vanhemmille. https://quovadis.fi/ohjelmisto/ohjelmistossa/pelastetaan-aitimamma-ska-raddassaving-mama/
I wish to revoke my Finnish nationality and apply for an Estonian nationality.